98 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Menü

100 cm Duru Kare Masa

5 üzerinden 0 oy aldı
2.840,00
100 cm kare masa alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamızda birleştiriliyor. Ürünlerimizin tüm üretim süreci baştan sona standartlara uygun olarak kontrol ediliyor. Son rötüşları yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya ile boyanarak son halini alan masa, alüminyum enjeksiyon döküm ile üretildiği için uzun ömürlüdür. Paslanmaz, ağırlık direnci yüksektir.

100 cm Duru Yuvarlak Masa

5 üzerinden 0 oy aldı
2.840,00
100 cm Yuvarlak Masa alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamızda birleştiriliyor. Ürünlerimizin tüm üretim süreci baştan sona standartlara uygun olarak kontrol ediliyor. Son rötüşları yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya ile boyanarak son halini alan masa, alüminyum enjeksiyon döküm ile üretildiği için uzun ömürlüdür. Paslanmaz, ağırlık direnci yüksektir.

100×200 Dikdörtgen Masa

5 üzerinden 0 oy aldı
3.875,00
100x200 dikdörtgen masa ailenizle ya da iş arkadaşlarınızla birlikte toplantılarınızı yapabilir ya da keyifli sohbetlerinizi edebilirsiniz :)

12 Kişilik Tavus Kuşu Kollu Oval Masa Takımı

5 üzerinden 0 oy aldı
12.750,00
12 kişilik tavus kuşu kollu oval masa takımı, 12 adet kollu sandalye ve 1 adet oval masadan oluşmaktadır. 300 cm boy ve 100 cm genişliğe sahip bu masa takımı kalabalık aile ve arkadaş toplantılarında mükemmel bir seçenek.

120 cm Yuvarlak Masa

5 üzerinden 0 oy aldı
3.650,00
120 cm Yuvarlak Masa alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamızda birleştiriliyor. Ürünlerimizin tüm üretim süreci baştan sona standartlara uygun olarak kontrol ediliyor. Son rötüşları yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya ile boyanarak son halini alan masa, alüminyum enjeksiyon döküm ile üretildiği için uzun ömürlüdür. Paslanmaz, ağırlık direnci yüksektir.

2 Kişilik Döküm Berjer Sandalye

5 üzerinden 0 oy aldı
1.940,00
2 kişilik döküm berjer sandalye bahçenizde, balkonunuzda ya da mutfağınızda hoş bir detay olarak işlev görür. Dayanıklı yapısı sayesinde torunlarınıza kalacak nitelikte bir sandalyedir.

2 Kişilik Duru Sandalye Sehpa Masa Takımı

5 üzerinden 0 oy aldı
1.950,00
2 kişilik duru sandalye sehpa masa takımı, 2 adet kolsuz sandalye, 1 adet yuvarlak masa ve 1 adet sehpadan oluşmaktadır. 63 cm çapında masa genişliğe sahip bu balkon takımı ile aileniz ya da arkadaşlarınız ile kahve eşliğinde güzel sohbetler edebilirsiniz.

2 Kişilik Duru Yuvarlak Masa Takımı

5 üzerinden 0 oy aldı
1.760,00
Yuvarlak duru döküm masa takımı, 2 adet kolsuz sandalye ve 1 adet masadan oluşmaktadır. Alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamız birleştirilen ürünlerimizin tüm üretim süreci baştan sona kontrol ediliyor. Son rötuşları yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya boyanarak son halini alıyor. Masa takımlarımız, alüminyum enjeksiyon döküm ile üretildiği için uzun ömürlüdür. Paslanmaz, ağırlık direnci yüksektir.  

2 Kişilik Güllü Kare Masa Takımı

5 üzerinden 0 oy aldı
1.900,00
2 kişilik güllü kare masa takımı, 2 adet kolsuz sandalye ve 1 adet masadan oluşmaktadır. Alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamız birleştirilen ürünlerimizin tüm üretim süreci baştan sona kontrol ediliyor. Son rötuşları yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya boyanarak son halini alıyor. Masa takımlarımız, alüminyum enjeksiyon döküm ile üretildiği için uzun ömürlüdür. Paslanmaz, ağırlık direnci yüksektir.

2 Kişilik Güllü Kollu Yuvarlak Masa Takımı

5 üzerinden 0 oy aldı
2.050,00
2 kişilik güllü kollu yuvarlak masa takımı 2 adet kollu sandalye ve 1 adet yuvarlak masadan oluşmaktadır. 75 cm çapında masa genişliğe sahip bu balkon takımı ile aileniz ya da arkadaşlarınız ile kahve eşliğinde güzel sohbetler edebilirsiniz.
  • Minderler ve Cam dahil değildir.
  • Fiyata kargo dahildir.

2 Kişilik Güllü Sandalye Sehpa Takımı

5 üzerinden 0 oy aldı
1.250,001.550,00
Bu takım ile en şık balkon tasarımları elde edebilir ve en yakın dostlarınızla güzel bir balkon keyfi yapabilirsiniz :) Son rötuşları yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya ile boyanarak son halini alan masa, alüminyum enjeksiyon döküm ile üretildiği için uzun ömürlüdür. Paslanmaz, ağırlık direnci yüksektir.

2 Kişilik Güllü Yuvarlak Kollu Masa Takımı

5 üzerinden 0 oy aldı
5.100,00
Döküm masa sandalye balkon takımı, 2 adet kollu sandalye 1 adet 2 kişilik sandalye ve 1 adet yuvarlak masadan oluşmaktadır. 100 cm çapında masa genişliğe sahip bu balkon takımı ile aileniz ya da arkadaşlarınız ile kahve eşliğinde güzel sohbetler edebilirsiniz.