Kargo ve Teslimat Şartları

Ürünlerimizin teslimatı genellikle 3 ile 7 gün içerisinde gerçekleşmektedir.

Yılın indirim ve mücbir sebep sayılacak zamanlarında kargo firmalarında yaşanabilecek genel yoğunluk nedeniyle teslimat süreleri değişebilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

· Siparişleriniz, anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile tarafınıza teslim edilmektedir.

· Havale ve kredi kartı ile vereceğiniz yurt içi siparişleriniz de, kargo taşıma bedeli Üye’ye aittir.

· KKTC ve Yurt dışı siparişleriniz de kargo ücreti alıcı tarafından ödenmektedir.

· KKTC ve Yurt dışından vereceğiniz siparişleriniz de oluşabilecek vergi ve harçlar alıcı tarafından karşılanmaktadır.

· KKTC ve Yurt dışından vereceğiniz siparişleriniz de kargo kuralları gereği solüsyon gönderimi yapılamamaktadır.

· Kargonuz, tarafınızdan aksi belirtilmedikçe üye adına gönderilmektedir. Adreste bulunmadığınız taktirde 1. Derece akrabalarınıza kimlik ibraz edildiğinde teslim edilebilmektedir. Bunun haricinde ki teslimatlar kargo firmalarının insiyatifindedir.

· Kargo teslimi sırasında adreste bulunamadıysanız kargonuz teslimat şubesinde genellikle 3 iş günü bekletilmektedir. Bu süreler içerisinde teslim alınmayan kargolara tarafımıza geri gönderilir. 2. kez kargoya teslim edilen siparişlerin kargo ücretleri alıcı tarafından karşılanmaktadır.

· Kargonuzu teslim alırken mutlaka kargo görevlisi eşliğinde kontrol ederek teslim alınız. Kargonuz ile ilgili herhangi bir problem olduğunu düşünüyorsanız kargo görevlisine tutanak tutturup kargoyu teslim almayarak 0 212 485 28 96 numaralı telefonumuzdan çağrı merkezimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

· Siparişinizin kargoya tesliminden sonra adres değişikliği için 0 212 485 28 96 numaralı telefonumuzdan çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

· Hafta içi saat 17:00, Cumartesi günleri saat 12:00’a verdiğiniz siparişleriniz ürünlerinizin tamamı stoklarda hazır ise aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Belirtilen saatlerden sonra vereceğiniz siparişleriniz bir sonraki iş günü işleme alınacaktır. Siparişinizde ki ürünlerin bir veya bir kaçı stoklarımızda bulunmuyor ve temin süresi 2 iş gününden fazla ise müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

· Kargolarınızın tarafınıza teslim süreleri kargo firmaları tarafından belirlenmektedir. Kargolar genellikle 2-3 iş gününde teslimat yapılmaktadır. Bu süreler kargo firmasının yoğunluğuna hava şartlarına, adres vb. sebeplere bağlı olarak değişebilmektedir. Kargo şubesinin bulunmadığı merkeze uzak köy, ve bölgelerde teslimatlar sınırlı olabilmektedir.

· Resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

· Eğer siparişinizin teslim edilmesi, kargo tarafından belirtilen süreyi aştıysa, çağrı merkezimizi arayabilir veya arama talebi bırakabilirsiniz. Temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.