Gösterilen sonuç sayısı: 6

Menü

Aslanlı Posta Kutusu

5 üzerinden 0 oy aldı
260,00
Aslanlı posta kutusu alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamızda birleştiriliyor. Ürünlerimizin tüm üretim süreci baştan sona standartlara uygun olarak kontrol edildikten sonra elektrostatik toz boya boyanarak son halini alıyor.

Ayaklı Metal Posta Kutusu

5 üzerinden 0 oy aldı
1.485,00
Ayaklı metal posta kutusu alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamızda birleştiriliyor. Ürünlerimizin tüm üretim süreci baştan sona standartlara uygun olarak kontrol edildikten sonra elektrostatik toz boya boyanarak son halini alıyor.

Ayaklı Posta Kutusu

5 üzerinden 0 oy aldı
990,00
Ayaklı posta kutusu alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamızda birleştiriliyor. Ürünlerimizin tüm üretim süreci baştan sona standartlara uygun olarak kontrol edildikten sonra elektrostatik toz boya boyanarak son halini alıyor.

Duvar Tipi Posta Kutusu

5 üzerinden 0 oy aldı
440,00
Duvar tipi posta kutusu alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamızda birleştiriliyor. Ürünlerimizin tüm üretim süreci baştan sona standartlara uygun olarak kontrol edildikten sonra elektrostatik toz boya boyanarak son halini alıyor.

Metal Posta Kutusu

5 üzerinden 0 oy aldı
295,00
Metal posta kutusu alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamızda birleştiriliyor. Ürünlerimizin tüm üretim süreci baştan sona standartlara uygun olarak kontrol edildikten sonra elektrostatik toz boya boyanarak son halini alıyor.

Türk Bayraklı Posta Kutusu

5 üzerinden 0 oy aldı
295,00
Türk bayraklı posta kutusu alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamızda birleştiriliyor. Ürünlerimizin tüm üretim süreci baştan sona standartlara uygun olarak kontrol edildikten sonra elektrostatik toz boya boyanarak son halini alıyor.