19 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Menü

Bistro Aslan Metal Masa Ayağı

5 üzerinden 0 oy aldı
461,00
Bistro aslan masa ayağı %100 yerli üretim olup press yöntemi kullanılarak alüminyumdan üretilmiştir. Dış mekan kullanımına %100 uygundur. Korozyon ve pas gibi olumsuz durumlara karşı dayanıklıdır. Elektrostatik toz boya ile boyandığı için su ile kolayca temizlenebilir. Kar, don, sıcak ve yağmur gibi hava olaylarından etkilenmez. Koli içerisinde demonte bir şekilde kargo edilir.

Bistro Baron Metal Masa Ayağı

5 üzerinden 0 oy aldı
456,00
Bistro baron metal masa ayağı %100 yerli üretim olup press yöntemi kullanılarak alüminyumdan üretilmiştir. Dış mekan kullanımına %100 uygundur. Korozyon ve pas gibi olumsuz durumlara karşı dayanıklıdır. Elektrostatik toz boya ile boyandığı için su ile kolayca temizlenebilir. Kar, don, sıcak ve yağmur gibi hava olaylarından etkilenmez. Koli içerisinde demonte bir şekilde kargo edilir.

Bistro Damla Metal Masa Ayağı

5 üzerinden 0 oy aldı
416,00
Bistro damla masa ayağı %100 yerli üretim olup press yöntemi kullanılarak alüminyumdan üretilmiştir. Dış mekan kullanımına %100 uygundur. Korozyon ve pas gibi olumsuz durumlara karşı dayanıklıdır. Elektrostatik toz boya ile boyandığı için su ile kolayca temizlenebilir. Kar, don, sıcak ve yağmur gibi hava olaylarından etkilenmez. Koli içerisinde demonte bir şekilde kargo edilir.

Bistro Golden Metal Masa Ayağı

5 üzerinden 0 oy aldı
456,00
Bistro golden metal masa ayağı %100 yerli üretim olup press yöntemi kullanılarak alüminyumdan üretilmiştir. Dış mekan kullanımına %100 uygundur. Korozyon ve pas gibi olumsuz durumlara karşı dayanıklıdır. Elektrostatik toz boya ile boyandığı için su ile kolayca temizlenebilir. Kar, don, sıcak ve yağmur gibi hava olaylarından etkilenmez. Koli içerisinde demonte bir şekilde kargo edilir.

Bistro Kral Metal Masa Ayağı

5 üzerinden 0 oy aldı
416,00
Bistro kral masa ayağı %100 yerli üretim olup press yöntemi kullanılarak alüminyumdan üretilmiştir. Dış mekan kullanımına %100 uygundur. Korozyon ve pas gibi olumsuz durumlara karşı dayanıklıdır. Elektrostatik toz boya ile boyandığı için su ile kolayca temizlenebilir. Kar, don, sıcak ve yağmur gibi hava olaylarından etkilenmez. Koli içerisinde demonte bir şekilde kargo edilir.

Çiftli Aslanlı Metal Masa Ayağı

5 üzerinden 0 oy aldı
678,00
Çiftli aslanlı masa ayağı %100 yerli üretim olup press yöntemi kullanılarak alüminyumdan üretilmiştir. Dış mekan kullanımına %100 uygundur. Korozyon ve pas gibi olumsuz durumlara karşı dayanıklıdır. Elektrostatik toz boya ile boyandığı için su ile kolayca temizlenebilir. Kar, don, sıcak ve yağmur gibi hava olaylarından etkilenmez. Koli içerisinde demonte bir şekilde kargo edilir.

Çiftli Kral Metal Masa Ayağı

5 üzerinden 0 oy aldı
340,00
Çiftli kral masa ayağı %100 yerli üretim olup press yöntemi kullanılarak alüminyumdan üretilmiştir. Dış mekan kullanımına %100 uygundur. Korozyon ve pas gibi olumsuz durumlara karşı dayanıklıdır. Elektrostatik toz boya ile boyandığı için su ile kolayca temizlenebilir. Kar, don, sıcak ve yağmur gibi hava olaylarından etkilenmez. Koli içerisinde demonte bir şekilde kargo edilir.

Tekli Aslanlı Metal Masa Ayağı

5 üzerinden 0 oy aldı
349,00
Tekli aslanlı masa ayağı %100 yerli üretim olup press yöntemi kullanılarak alüminyumdan üretilmiştir. Dış mekan kullanımına %100 uygundur. Korozyon ve pas gibi olumsuz durumlara karşı dayanıklıdır. Elektrostatik toz boya ile boyandığı için su ile kolayca temizlenebilir. Kar, don, sıcak ve yağmur gibi hava olaylarından etkilenmez. Koli içerisinde demonte bir şekilde kargo edilir.

Tekli Baron Metal Kısa Masa Ayağı

5 üzerinden 0 oy aldı
349,00
Tekli baron metal kısa masa ayağı %100 yerli üretim olup press yöntemi kullanılarak alüminyumdan üretilmiştir. Dış mekan kullanımına %100 uygundur. Korozyon ve pas gibi olumsuz durumlara karşı dayanıklıdır. Elektrostatik toz boya ile boyandığı için su ile kolayca temizlenebilir. Kar, don, sıcak ve yağmur gibi hava olaylarından etkilenmez. Koli içerisinde demonte bir şekilde kargo edilir.

Tekli Baron Metal Masa Ayağı

5 üzerinden 0 oy aldı
296,00
Tekli baron metal masa ayağı %100 yerli üretim olup press yöntemi kullanılarak alüminyumdan üretilmiştir. Dış mekan kullanımına %100 uygundur. Korozyon ve pas gibi olumsuz durumlara karşı dayanıklıdır. Elektrostatik toz boya ile boyandığı için su ile kolayca temizlenebilir. Kar, don, sıcak ve yağmur gibi hava olaylarından etkilenmez. Koli içerisinde demonte bir şekilde kargo edilir.

Tekli Damla Ahşap Masa Ayağı

5 üzerinden 0 oy aldı
329,00
Tekli damla masa ayağı %100 yerli üretim olup press yöntemi kullanılarak alüminyumdan üretilmiştir. Dış mekan kullanımına %100 uygundur. Korozyon ve pas gibi olumsuz durumlara karşı dayanıklıdır. Elektrostatik toz boya ile boyandığı için su ile kolayca temizlenebilir. Kar, don, sıcak ve yağmur gibi hava olaylarından etkilenmez. Koli içerisinde demonte bir şekilde kargo edilir.

Tekli Damla Düz Metal Masa Ayağı

5 üzerinden 0 oy aldı
306,00
Tekli damla düz metal masa ayağı %100 yerli üretim olup press yöntemi kullanılarak alüminyumdan üretilmiştir. Dış mekan kullanımına %100 uygundur. Korozyon ve pas gibi olumsuz durumlara karşı dayanıklıdır. Elektrostatik toz boya ile boyandığı için su ile kolayca temizlenebilir. Kar, don, sıcak ve yağmur gibi hava olaylarından etkilenmez. Koli içerisinde demonte bir şekilde kargo edilir.