Gösterilen sonuç sayısı: 10

Menü

2 Kişilik Döküm Berjer Sandalye

5 üzerinden 0 oy aldı
1.940,00
2 kişilik döküm berjer sandalye bahçenizde, balkonunuzda ya da mutfağınızda hoş bir detay olarak işlev görür. Dayanıklı yapısı sayesinde torunlarınıza kalacak nitelikte bir sandalyedir.

2 Kişilik Güllü Sandalye Sehpa Takımı

5 üzerinden 0 oy aldı
1.250,001.550,00
Bu takım ile en şık balkon tasarımları elde edebilir ve en yakın dostlarınızla güzel bir balkon keyfi yapabilirsiniz :) Son rötuşları yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya ile boyanarak son halini alan masa, alüminyum enjeksiyon döküm ile üretildiği için uzun ömürlüdür. Paslanmaz, ağırlık direnci yüksektir.

55×55 Bejyer Döküm Sandalye

5 üzerinden 0 oy aldı
810,00
55x55 bejyer döküm sandalye ile evinize, ofisinize şık bir detay ekleyebilir ve bu kullanışlı döküm bejyeri rahatlıkla kullanabilirsiniz :)

Baklava Desenli Kollu Döküm Sandalye

5 üzerinden 0 oy aldı
550,00
Baklava desenli kollu döküm sandalye, alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamız birleştiriliyor. Tüm üretim süreci baştan sona kontrol ediliyor. Son rötüşları yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya boyanarak son halini alıyor.

Baklava Desenli Kolsuz Döküm Sandalye

5 üzerinden 0 oy aldı
480,00
Baklava desenli kolsuz döküm sandalye, alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamız birleştiriliyor. Tüm üretim süreci baştan sona kontrol ediliyor. Son rötüşları yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya boyanarak son halini alıyor.

Duru Kolsuz Döküm Sandalye

5 üzerinden 0 oy aldı
432,00
Duru Kolsuz Döküm Sandalye, alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamız birleştiriliyor. Tüm üretim süreci baştan sona kontrol ediliyor. Son rötüşları yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya boyanarak son halini alıyor.

Gül Desenli Kollu Döküm Sandalye

5 üzerinden 0 oy aldı
575,00
Gül desenli kollu döküm sandalye, alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamız birleştiriliyor. Tüm üretim süreci baştan sona kontrol ediliyor. Son rötüşları yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya boyanarak son halini alıyor.

Gül Desenli Kolsuz Döküm Sandalye

5 üzerinden 0 oy aldı
500,00
Gül desenli kolsuz döküm sandalye, alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamız birleştiriliyor. Tüm üretim süreci baştan sona kontrol ediliyor. Son rötüşları yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya boyanarak son halini alıyor.

Tavus Kuşu Desenli Kollu Döküm Sandalye

5 üzerinden 0 oy aldı
550,00
Tavus kuşu desenli kollu döküm sandalye, alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamız birleştiriliyor. Tüm üretim süreci baştan sona kontrol ediliyor. Son rötüşları yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya boyanarak son halini alıyor.

Tavus Kuşu Desenli Kolsuz Döküm Sandalye

5 üzerinden 0 oy aldı
480,00
Tavus kuşu desenli kolsuz döküm sandalye, alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamız birleştiriliyor. Tüm üretim süreci baştan sona kontrol ediliyor. Son rötüşları yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya boyanarak son halini alıyor.