29 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Menü

12 Kişilik Tavus Kuşu Kollu Oval Masa Takımı

5 üzerinden 0 oy aldı
12.750,00
12 kişilik tavus kuşu kollu oval masa takımı, 12 adet kollu sandalye ve 1 adet oval masadan oluşmaktadır. 300 cm boy ve 100 cm genişliğe sahip bu masa takımı kalabalık aile ve arkadaş toplantılarında mükemmel bir seçenek.

2 Kişilik Duru Sandalye Sehpa Masa Takımı

5 üzerinden 0 oy aldı
1.950,00
2 kişilik duru sandalye sehpa masa takımı, 2 adet kolsuz sandalye, 1 adet yuvarlak masa ve 1 adet sehpadan oluşmaktadır. 63 cm çapında masa genişliğe sahip bu balkon takımı ile aileniz ya da arkadaşlarınız ile kahve eşliğinde güzel sohbetler edebilirsiniz.

2 Kişilik Duru Yuvarlak Masa Takımı

5 üzerinden 0 oy aldı
1.760,00
Yuvarlak duru döküm masa takımı, 2 adet kolsuz sandalye ve 1 adet masadan oluşmaktadır. Alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamız birleştirilen ürünlerimizin tüm üretim süreci baştan sona kontrol ediliyor. Son rötuşları yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya boyanarak son halini alıyor. Masa takımlarımız, alüminyum enjeksiyon döküm ile üretildiği için uzun ömürlüdür. Paslanmaz, ağırlık direnci yüksektir.  

2 Kişilik Güllü Kare Masa Takımı

5 üzerinden 0 oy aldı
1.900,00
2 kişilik güllü kare masa takımı, 2 adet kolsuz sandalye ve 1 adet masadan oluşmaktadır. Alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamız birleştirilen ürünlerimizin tüm üretim süreci baştan sona kontrol ediliyor. Son rötuşları yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya boyanarak son halini alıyor. Masa takımlarımız, alüminyum enjeksiyon döküm ile üretildiği için uzun ömürlüdür. Paslanmaz, ağırlık direnci yüksektir.

2 Kişilik Güllü Kollu Yuvarlak Masa Takımı

5 üzerinden 0 oy aldı
2.050,00
2 kişilik güllü kollu yuvarlak masa takımı 2 adet kollu sandalye ve 1 adet yuvarlak masadan oluşmaktadır. 75 cm çapında masa genişliğe sahip bu balkon takımı ile aileniz ya da arkadaşlarınız ile kahve eşliğinde güzel sohbetler edebilirsiniz.
 • Minderler ve Cam dahil değildir.
 • Fiyata kargo dahildir.

2 Kişilik Güllü Yuvarlak Kollu Masa Takımı

5 üzerinden 0 oy aldı
5.100,00
Döküm masa sandalye balkon takımı, 2 adet kollu sandalye 1 adet 2 kişilik sandalye ve 1 adet yuvarlak masadan oluşmaktadır. 100 cm çapında masa genişliğe sahip bu balkon takımı ile aileniz ya da arkadaşlarınız ile kahve eşliğinde güzel sohbetler edebilirsiniz.

2 Kişilik Güllü Yuvarlak Masa Takımı

5 üzerinden 0 oy aldı
1.900,00
2 kişilik güllü yuvarlak masa takımı ve 2 adet kolsuz güllü sandalyeden oluşmaktadır. 75 cm çapında masa genişliğe sahip bu bahçe takımı ile aileniz ya da arkadaşlarınız ile kahve eşliğinde güzel sohbetler edebilirsiniz.
 • Minderler ve Cam dahil değildir.
 • Fiyata kargo dahildir.

2 Kişilik Tavus Kuşu Kare Masa Takımı

5 üzerinden 0 oy aldı
1.900,00
2 kişilik kare tavus kuşu masa takımı, 2 adet kolsuz sandalye ve 1 adet masadan oluşmaktadır. Alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamız birleştirilen ürünlerimizin tüm üretim süreci baştan sona kontrol ediliyor. Son rötuşları yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya boyanarak son halini alıyor.
 • Minderler görsel amaçlıdır. Fiyata dahil değildir.
 • Kargo dahildir.

2 Kişilik Tavus Kuşu Kollu Yuvarlak Masa Takımı

5 üzerinden 0 oy aldı
1.950,00
2 kişilik tavus kuşu kollu yuvarlak masa takımı, 2 adet kollu sandalye ve 1 adet masadan oluşmaktadır. Alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamız birleştirilen ürünlerimizin tüm üretim süreci baştan sona kontrol ediliyor.
 • Minderler görsel amaçlıdır. Fiyata dahil değildir.
 • Kargo dahildir.
 

2 Kişilik Tavus Kuşu Yuvarlak Kollu Masa Takımı

5 üzerinden 0 oy aldı
2.450,00
2 kişilik tavus kuşu yuvarlak kollu masa takımı, 2 adet kollu mindersiz sandalye ve bir masadan oluşmaktadır. Alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamız birleştiriliyor. Tüm üretim süreci baştan sona kontrol ediliyor. Son rötuşları yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya ile boyanarak son halini alıyor. Masa takımlarımız, alüminyum enjeksiyon döküm ile üretildiği için uzun ömürlüdür. Paslanmaz ve ağırlık direnci yüksektir.

4 Kişilik Güllü Kare Masa Takımı

5 üzerinden 0 oy aldı
2.980,00
4 kişilik güllü kare masa takımı, 4 adet kolsuz sandalye, 1 adet kare masadan oluşmaktadır. 75x75cm kare masa balkon takımı ile aileniz ya da arkadaşlarınız ile kahve eşliğinde güzel sohbetler edebilirsiniz.
 • Minder ve Cam dahil değildir.
 • Kargo dahildir.

4 Kişilik Güllü Yuvarlak Masa Takımı

5 üzerinden 0 oy aldı
2.900,00
4 kişilik güllü yuvarlak masa takımı ve 4 adet kolsuz güllü sandalyeden oluşmaktadır. 75 cm çapında masa genişliğe sahip bu bahçe takımı ile aileniz ya da arkadaşlarınız ile kahve eşliğinde güzel sohbetler edebilirsiniz.
 • Minderler ve Cam dahil değildir.
 • Fiyata kargo dahildir.