Gösterilen sonuç sayısı: 8

Menü

Ahşap Kolsuz Oturma Bankı

5 üzerinden 0 oy aldı
962,00
Ahşap kolsuz oturma bankı bahçe, sokak, park gibi alanlarda oturup dinlenmeye olanak sağlayan dayanıklı ve kullanışlı bir oturak çeşididir. Ahşap kısımları fırınlanarak emprenye işlemi ile güçlendirilmiş böcek, mantar, termit gibi zararlılara karşı önlem alınmıştır.

Beyaz Döküm Ahşap Oturma Bankı

5 üzerinden 0 oy aldı
1.485,00
Beyaz döküm ahşap oturma bankı bahçe, sokak, park gibi alanlarda oturup dinlenmeye olanak sağlayan dayanıklı ve kullanışlı bir oturak çeşididir. Ahşap kısımları fırınlanarak emprenye işlemi ile güçlendirilmiş böcek, mantar, termit gibi zararlılara karşı önlem alınmıştır.

Döküm Ayaklı Ahşap Oturma Bankı

5 üzerinden 0 oy aldı
780,00
Döküm ayaklı ahşap oturma bankı bahçe, sokak, park gibi alanlarda oturup dinlenmeye olanak sağlayan dayanıklı ve kullanışlı bir bank çeşididir. Ahşap kısımları fırınlanarak emprenye işlemi ile güçlendirilmiş böcek, mantar, termit gibi zararlılara karşı önlem alınmıştır.

Döküm Kollu Ahşap Bank

5 üzerinden 0 oy aldı
925,00
Döküm kollu ahşap bank bahçe, sokak, park gibi alanlarda oturup dinlenmeye olanak sağlayan dayanıklı ve kullanışlı bir oturak çeşididir. Ahşap kısımları fırınlanarak emprenye işlemi ile güçlendirilmiş böcek, mantar, termit gibi zararlılara karşı önlem alınmıştır.

Döküm Kollu Ahşap Oturma Bankı

5 üzerinden 0 oy aldı
1.000,00
Döküm kollu ahşap oturma bankı bahçe, sokak, park gibi alanlarda oturup dinlenmeye olanak sağlayan dayanıklı ve kullanışlı bir bank çeşididir. Ahşap kısımları fırınlanarak emprenye işlemi ile güçlendirilmiş böcek, mantar, termit gibi zararlılara karşı önlem alınmıştır.

Duru Kolsuz Döküm Bank

5 üzerinden 0 oy aldı
1.380,00
Duru Kolsuz Döküm Bank, alüminyum enjeksiyon döküm ile parçalar halinde üretilip fabrikamız birleştiriliyor. Tüm üretim süreci baştan sona kontrol ediliyor. Son rötüşları yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya boyanarak son halini alıyor. Tek Bank Fiyatıdır.

Retro Alüminyum Döküm Oturma Bankı

5 üzerinden 0 oy aldı
1.400,00
Retro alüminyum döküm oturma bankı bahçe, sokak, park gibi alanlarda oturup dinlenmeye olanak sağlayan dayanıklı ve kullanışlı bir oturak çeşididir. Ahşap kısımları fırınlanarak emprenye işlemi ile güçlendirilmiş böcek, mantar, termit gibi zararlılara karşı önlem alınmıştır.

Süslü Kenarlı Ahşap Bahçe Bankı

5 üzerinden 0 oy aldı
1.485,00
Süslü kenarlı ahşap bahçe bankı; bahçe, sokak, park gibi alanlarda oturup dinlenmeye olanak sağlayan dayanıklı ve kullanışlı bir oturak çeşididir. Ahşap kısımları fırınlanarak emprenye işlemi ile güçlendirilmiş böcek, mantar, termit gibi zararlılara karşı önlem alınmıştır.